Firma Adwizer powstała w Płocku w 2015 roku. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie produkcją i dostarczaniem do klienta wiązek tarniny, jednak z biegiem czasu postanowiliśmy rozszerzyć nasza ofertę o kompleksowe wsparcie i obsługę inwestycji związanych budową tężni solankowych w całej Polsce. Obecnie działalność firmy Adwizer skupia się aż na trzech następujących filarach.

Pierwszym z nich jest produkcja oraz sprzedaż wiązek tarniny skierowana zarówno do firm jak i osób zajmujących się budową różnego typu tężni solankowych i inhalatoriów. Tarnina dostarczana przez nas do klientów może mieć różne długości a na wyraźne życzenie może zostać przycięta do wybranych rozmiarów. Materiał ten pochodzi z terenów całkowicie czystych ekologicznie, głównie z polskich Bieszczad ale i z terenów Ukrainy. Warto dodać, że zakupiony u nas materiał możemy dostarczyć zarówno do siedziby klienta jak i na miejsce montażu. Jedną z naszych wcześniejszych współpracy jest chociażby dostarczenie wiązek tarniny wykorzystanej do renowacji najsłynniejszego kompleksu tężni uzdrowiskowych w Polsce oraz Europie – Ciechocinka.

Drugim filarem wchodzącym w zakres naszych usług jest sprzedaż solanek wykorzystywanych do instalacji tężni solankowych. Pochodzą one z dwóch źródeł: ujęci w Ciechocinku bądź Inowrocławiu i różnią między sobą procentową zawartością soli mineralnych ( stężenie od 4.5 do 6%). Pochodzenie produktu sprawia, że oferowane przez nas solanki gwarantują uzyskanie efektu podobnego z tym, który spotkać można w renomowanych uzdrowiskach.
Trzecim filarem działalności firmy Adwizer jest budowa różnego rodzaju tężni na zlecenie jednostek samorządowych, ośrodków wypoczynkowych, hoteli oraz osób prywatnych, które pragną zainstalować na swoim podwórku coraz popularniejszą tężnię ogrodową.

Niewątpliwą zaleta naszej firmy jest profesjonalizm w każdym z trzech przedstawionych aspektów naszej pracy. Nasza brygada monterska zdobyła bogate doświadczenie podczas wypełniania konstrukcji na obiektach w całym kraju. Jednorazowo jesteśmy w stanie ułożyć nawet po kilka tysięcy m2 ściany ekspozycji. Dysponujemy przy tym wszelkim niezbędnym sprzętem specjalistycznym oraz wiedzą istotną przy tego typu zleceniach.